Pracownicy fizyczni z Ukrainy i Polski. Nasza moc – rekrutujemy 35 osób dziennie. Nasz klient – firma potrzebująca minimum 10 osób

Pracownicy fizyczni z Ukrainy i Polski

Oksana, specjalistą do spraw rekrutacji

Dzień dobry! Nazywam się Oksana Poliatevych. Jestem specjalistą do spraw  rekrutacji pracowników firmy Gremi.

Praca działu HR – to praca z zasobami ludzkimi, z ich potencjałem, który tkwi w każdym pracowniku. HR – to jest dział, który wyznacza jacy pracownicy będą u nas pracować, ich ścieżkę kariery w firmie i to  jaka będzie sama firma.

W celu znalezienia odpowiednich kandydatów wykorzystujemy do 10 stron internetowych (olx.pl, pracuj.pl, trojmiasto.pl, jober.pl, nuzle.pl, JobTime.pl, darmoweogłoszenia.pl), współpracujemy z Urzędem Pracy, zamieszczamy ogłoszenia na portalach społecznościowych, a także rekrutujemy ludzi z polecenia naszych obecnych pracowników.

Prowadzenie bazy danych zapewnia nam ewidencję kandydatów, którzy już byli  na rozmowie rekrutacyjnej w naszej firmie.  Mamy stalą rozszerzającą się bazę,  która zapewnia  nam odpowiednią kadrową rezerwę.

Wiemy kto nam jest potrzebny. Na przykład, na stanowisko specjalisty do działu kooperacji rozpatrujemy kandydatów tylko z doświadczeniem w pracy, również  jest  ważne doświadczenie w prowadzeniu rozmów telefonicznych i sprzedaż zimnych. Ten specjalista musi myśleć niestandardowo i nieszablonowo. Podczas rozmowy rekrutacyjnej również dajemy zadanie na kreatywność myślenia.

Jednakże na stanowisko pracownik biurowy doświadczenie nie jest  wymagane. Najważniejsza jest motywacja,  uczenie się nowego i zaangażowanie. My to cenimy i rozwijamy.

Jeśli opisać pracę naszego działu w cyfrach, to:

  • 160 – przejrzanych CV miesięcznie.
  • 45 – zaproszeń na rozmowy rekrutacyjne
  • 10 –osób, które przyszły na szkolenie wstępne.

 

Jesteśmy dumni że przyczyniamy się do tego że w naszej firmie pojawiają się najlepsi z najlepszych.

GREMI dynamicznie się rozwija. GREMI – to ludzie, którzy stawią przed sobą cele i osiągają je.

GREMI – to jaskrawy przykład realnych historii o rozwoju zawodowym. Nasza firma jednoczy aktywnych, dynamicznych i  kompetentnych  fachowców. To jeden z naszych atutów, który wyróżnia nas przed konkurencją,  i dzięki temu większość kandydatów wybiera nas.

Dla nowych pracowników przeprowadzamy trzydniowe szkolenie wstępne. Otrzymują oni wiedze i doświadczenie naszych najlepszych fachowców. Dla naszych pracowników również przeprowadzamy treningi w celu podwyższenia kwalifikacji  i efektywności ich pracy. Robimy to ponieważ dla GREMI najważniejszą wartością jest Człowiek, warunkiem osiągnięcia sukcesu przez naszą firmę jest inwestycja w naszych pracowników.

Dołącz do naszego zespołu, przesyłaj  swoje CV na adres e-mailowy job@gremi-personal.com

Zapraszamy  na rozmowę. Pokaż nam siebie!  Będziemy zaszczyceni,  jeśli  dołączysz się do naszego  sukcesu!

Kontakt

Tomas Bogdevic

Dyrektor Zarządzający

t.bogdevic@gremi-personal.com +(48) 888-512-928