Pracownicy fizyczni z Ukrainy i Polski. Nasza moc – rekrutujemy 35 osób dziennie. Nasz klient – firma potrzebująca minimum 10 osób

Pracownicy fizyczni z Ukrainy i Polski

Członkostwo w Okap

Członkostwo w Okap

Od kwietnia Gremi Personal jest członkiem Związku Pracodawców Okap.

Związek Pracodawców OKAP – jest organizacją non-profit z międzynarodowym zapleczem, zrzeszającą podmioty związane z rynkiem pracy, które oferują najwyższą jakość świadczonych usług w trosce o dobro stron stosunku pracy, jak i o podnoszenie standardów w branży. Związek Pracodawców Ogólnopolski Konwent Agencji Pracy to obecnie ponad 70 podmiotów członkowskich.

Okap reprezentuje zarówno podmioty duże, ogólnokrajowe i międzynarodowe, jak i regionalne i lokalne, działające w kilku województwach lub w mniejszych ośrodkach. Tak szeroki przekrój profili działalności Członków Związku Pracodawców pozwala postrzegać kwestie środowiska usług HR w sposób kompleksowy. Członkowie OKAP posiadają setki biur, oddziałów i przedstawicielstw na terenie całego kraju jak i za granicą.

Dzięki członkostwu nasza firma ma możliwość utrzymywania stałego kontakt z innymi liderami, działającymi w branży HR, poszerzania swojej wiedzy i uczestnictwa w szkoleniach o różnej tematyce.

Za pomocą udostępnionych przez Okap aktualnych informacji, dotyczących rynku pracy, wyników przeprowadzonych badań i aktualnych zmian w przepisach, jesteśmy w stanie być zawsze na bieżąco, a także informować o tym naszych klientów.

Kontakt

Tomas Bogdevic

Dyrektor Zarządzający

t.bogdevic@gremi-personal.com +(48) 888-512-928

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *